Covid-19 Önlemlerimiz

Turizm bakanlığı ekli 2020/6 sayılı genelgesinde sertifika kapsamına girmeyen butik oteller için önlemler protokolü öngörülmüş olup corona önlemlerimize ilişkin protokolümiz ektedir. 
Protokolde olmayan bir çok ayrıntılı önlemlerimiz daha mevcuttur. Sevgi ve saygılarımızla.

Covid-19 Önlemlerimiz

1- Öncelikle siper maskeli resepsiyon görevlisi hızla Check-in esnasında her misafirimiz için ateş ölçümü yapılmaktadır.
Valizler dezenfekte edilmekte ve silinmektedir. Misafirlerimize otel genelinde maske ile dolaşması uyarısı yapılmaktadır. Girişte ve restaurantlarımızda dezenfektan stantlarımız mevcut olup misafirlerimiz kendi kişisel dezenfekte işlemlerini yapabilmektedir. Ayrıca talep edildiğinde maske ve eldiven takdim edilmektedir.

2- Genelge gereği misafirlerimizden son 14 gün içerisinde bulunduğu  yerlerin, kronik rahatsızlıklarının ve kendisi ya da ailesinden birinin Covid-19 geçirip geçirmedikleri bilgileri sorulur ve kayıt edilir.

3- Odalarımız her konaklamadan sonra ve aynı misafirlerimiz konaklaması devam ettiği sürece her gün temizlenip, dezenfekte edilmektedir. Bu işlem maske takan personelimiz tarafından her bir oda için ayrı eldiven takılarak yapılır.
Çıkış yapmış her oda dezenfektan işleminden sonra en az 24 saat havalandırılır.

4- Personellerimiz maskeyle çalışmakta olup, gün boyu hijyen kurallarına uyup, dezenfekte olmaktadırlar. Standlar dışında otelimiz kapalı alanlarında (restaurant, resepsiyon, loby, spa merkezi) kolonya ve dezenfektan bulunmaktadır.
    
5- 18 oda kapasiteli otelimizin konum avantajı sebebi ile, otel panelinde uyarıcı mesafe kuralları ve önlem bilgileri mevcuttur.

6- Restaurant masalarımızın arası 1,5 metre ile organize edilmiştir. Yemek servisimiz maskeli personellerimiz tarafından servis yapılmaktadır.

7-  Personellerimiz otel dışına çıkmış ise dönüşlerinde ateş ölçümü, kıyafet değişimi ve dezenfekte yapıldıktan sonra işe başlamaktadırlar.

8- Genelge gereği hastalık belirtisi gösteren misafir ya da personel belirlenmesi halinde sağlık kurulu tarafından hasta devir alanına kadar kişi izole edilir. Kuruluşumuzdan teslim akabinde bulunduğu tüm alanlar dezenfekte edilir ve iki gün süre ile kapalı tutulur.

9- Misafirlerimizin kendini iyi hissetmesi güvende hissetmesi için bunun dışında uygulamamamız istediği önlemler da imkanlar dahilinde uygulanacaktır.

10- Covid-19 salgınından sizi ve sevdiklerinizi korumak için tüm önlemlerimizi aldık! Sizin için özenle hazırlanan odalarımızda çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz ayrı olarak yüksek ısı derecesinde otelimizin bünyesinde yıkanmaktadır.  Bilgilerinize sunarız.