Lokasyon


Kazdağı Atilabey Konağı, Ayvacık’ın Ege denizi kıyısındaki Küçükkuyu ilçesinde Mıhlı Şelalesi ile aynı mevkide yer alıyor. Kendine özgü mimarisi ve doğa güzellikleriyle keşfedilmeyi bekliyor. Mavi ve yeşilin ortasında, doğanın tüm cömertliğini yansıtan Mıhlı Şelalesi'ndeki Kazdağı Atilabey Konağı'nda kuş sesleri ve Mıhlı Şelalesi'nin sesi ile güne merhaba diyeceksiniz. 

Ayvacık / Küçükkuyu, Çanakkale’nin dağlarıyla iç içe yaşayan en güzel beldelerinden biridir. Kazdağları’nın batı ucunda yer alan, UNESCO tarafından sayılı biosfer alanlarından biri olarak kabul edilen Küçükkuyu, turistlere eşsiz bir doğa manzarası sunuyor. Marmara ve Akdeniz ikliminin birlikte yaşandığı bu bölge doğal güzelliğini kaybetmeden turizm için cazibe merkezi olmaya yolunda ilerliyor. İyi korunmuş doğal yapısı, temiz sahilleri, eski dokusu, korunmuş köyleri ve bir çok antik kenti ile size daha önce de hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşatıyor.


Karayolu ile ulaşım; harita

Havayolu ile ulaşım;

Edremit havaalanına 50 km, Çanakkale Havalimanı’na 97 km mesafede yer almaktadır.  Havaalanı otel transferleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Uçak seferleri için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

THY Pegasus BoraJet THY

+

Akçay

+

Küçükkuyu

+

Edremit

+

Burhaniye

+

Ayvalık